Оголошення!!!

02 Червня, 2022 р., 11:20
Щодо отримання одноразової фінансової допомоги ветеранам
30 Травня, 2022 р., 08:40
 ПрАТ «Волиньобленерго» повідомляє, що 02-03.06.2022 р. будуть здійснюватися планові відключення електричної енергії.
26 Травня, 2022 р., 15:52
Шановні жителі територіальної громади, які мають статус внутрішньо-переміщених осіб. Представники Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН) повідомили, що реєстрація фізичних осіб (для отримання грошової допомоги ВПП) через децентралізовані органи влади припиняється 31 травня 2022 року; це означає, що невикористані токени будуть деактивовані та самореєстрація через токени буде неможливою починаючи з  01 червня. Враховуючи вищевикладене, просимо внутрішньо-переміщених осіб вчасно (26 – 31 травня 2022 року) звернутися до відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сошичненської сільської ради (вул. Ковельська, 102, с. Сошичне, Камінь-Каширський район, Волинська область для отримання грошової допомоги від ВПП ООН.
17 Травня, 2022 р., 14:58
      Головне управління ДПС у Волинській області нагадує, що відповідно до п. 8 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) щодо задекларованих об’єктів визначається шляхом застосування до бази для нарахування Збору, визначеної згідно з п. 7 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, ставок у таких розмірах: