ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

30 Вересня, 2022 р., 12:54
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детальний плану території житлового будинку по вул. Лесі Українки в с. Нуйно, Сошичненської сільської ради, Камінь-Каширського району Волинської області".
13 Вересня, 2022 р., 10:50
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Полониця в. с. Сошичне Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області".
13 Вересня, 2022 р., 10:41
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детального плану території житлового будинку по вул. Миру в. с. Сошичне Камінь-Каширського району Волинської області ".
13 Вересня, 2022 р., 10:28
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детального плану території житлової забудови  по вул. Лісна в. с. Сошичне Камінь-Каширського району Волинської області".
13 Вересня, 2022 р., 10:16
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд по вул. Шкільна в. с. Сошичне Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області".
25 Січня, 2022 р., 16:33
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детальний план території житлового будинку по вул. Незалежності в с. Карасин Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області".
25 Січня, 2022 р., 16:25
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детальний план території житлового будинку, господарських будівель  та споруд по вул. Лесі Українки в с. Нуйно, Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області".
17 Січня, 2022 р., 16:14
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детальний план території житлового будинку по вул. миру 98 в с. Сошичне Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області".
12 Січня, 2022 р., 16:32
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детальний план території житлового будинку по вул. Ковельська 118 в с. Сошичне Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області".
28 Грудня, 2021 р., 14:55
   Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детальний план території житлової забудови по вул. Перемоги в с. Сошичне Камінь-Каширського району Волинської області".