11 Грудня, 2023 р., 16:23
          Щороку з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». За цей період в закладах освіти Сошичненської ТГ практичними психологами, соціальними педагогами, спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі були проведені заходи спрямовані на усвідомлення, протидію та підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти щодо форм насильства, жорстокого поводження, алгоритму дій для потерпілих, торгівлі людьми. Обговорили проблеми СНІДУ та як захистити себе, гендерну рівність, основні положення Конвенції ООН з прав людини.         Пам'ятаймо, що відмовлення від насильства починається з нашого власного світогляду та виховання. «16 днів проти насильства» — це не лише обмежений період у році, але й початок – постійного обов’язку створювати безпечне та гармонійне освітнє середовище для всіх.
17 Жовтня, 2023 р., 16:17
16 жовтня спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі спільно з учителем предмету «Захист України»  для учнів 9-11 класів ОЗЗСО «Сошичненський ліцей» провели заняття з надання домедичної допомоги при кровотечі. Пригадали: види кровотечі, як відрізнити артеріальну від венозної, послідовність дій при масивній кровотечі. Учні тренувалися накладати: -    пов’язку; -    джгут; -    турнікет.  Робота у такому форматі буде проводиться й надалі, адже безпека дітей — це наша спільна відповідальність!
22 Вересня, 2023 р., 15:29
В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу спеціаліст із безпеки Ольга Шворак спільно з головним спеціалістом у справах дітей Наталією Хомінчук провели лекцію на тему: «Зупинимо булінг разом» для учнів 5-9 класів гімназії с. Личини та ліцею с. Качин.
18 Вересня, 2023 р., 15:54
     З початку навчального року для здобувачів освіти ОЗЗСО «Сошичненський ліцей» та вихованців ЗДО «Струмочок»  спеціалістом із безпеки в освітньому середовищі Ольгою Шворак, було проведено тренувальні заняття з евакуації за сигналом «Повітряна тривога».
15 Вересня, 2023 р., 15:57
Сьогодні, 15 вересня, відбулася робоча зустріч із старшим інспектором ювенальної превенції сектору превенції Камінь-Каширського РУП Вадимом Зубачем, дільничним офіцером поліції сектору превенції Камінь-Каширського РУП Антоном Денисюком, спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі Ольгою Шворак,  головним спеціалістом у справах дітей Наталією Хомінчук щодо організації співпраці органів місцевого самоврядування та національної поліції.
13 Вересня, 2023 р., 15:07
         Початок нового навчального року  завжди важливий та відповідальний час у житті дітей та дорослих. 12 вересня на базі ОЗЗСО «Сошичненський ліцей» було проведено заняття «Безпека дорожнього руху» для першокласників. Ольга Шворак, спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі ознайомила школярів з правилами дорожнього руху та поведінкою на дорозі. Особливо актуально, коли мова йде про наших найменших учасників дорожнього руху. Тому, основне  завдання – нагадати дітям правила дорожнього руху, зорієнтувати як діяти на дорозі, щоб не потрапити у біду. Будьте обережними, дотримуйтесь правил безпеки!
31 Серпня, 2023 р., 11:34
📢Завершився онлайн-конкур "Україна моїми очима!" який проводиться вже вдруге.
29 Травня, 2023 р., 15:57
       Відбулося чергове засідання педагогічної спільноти вихователів  в ЗДО с. Карасин. Вихователь Лідія Забалоцька показала презентацію "Виховання громадянина починається з сім'ї", а також провела майстер – клас по виготовленню патріотичних браслетів. Вихователь Світлана Ревчук провела годину духовності "Вишиванка – оберіг нації". Вишиванка є уособленням єдності українців та символом свободи. Святкування дня вишиванки дуже важливе, бо воно є свідчення повернення українців до своїх  джерел, а також підвищення національної свідомості.
29 Травня, 2023 р., 15:47
    «Вишиванка — духовна броня українців» - таке гасло підтримали жителі Сошичненської  громади.     У цей день було проведено акцію «Одягнемо вишиванку Перемоги», де було залучено дітей, працівників закладів освіти. Також було проведено анонімне голосування для вибору найкращої  роботи у якому взяло участь 1276 осіб. Боротьба була шалена, тяжко було оцінити найкращу. Враховували техніку, складність виконання та естетичну привабливість робіт, отож і думки розділилися наступним чином: 1. Гімназія с. Личини(529) 2. Ліцей с. Качин(441) 3. Гімназія с. Стобихівка(184) 4. ОЗЗСО «Сошичненський ліцей»(67) 5. ЗДО «Усмішка» с.Карасин(38) 6. ЗДО «Струмочок» с. Сошичне(33) 7. ОЗЗСО «Карасинський ліцей»(23) 8. ЗДО «Сонечко» с. Нуйно(22) 9. Ліцей с. Нуйно(16) 10. ЗДО «Льонок» с.Нуйно(13)  Вишиванка-переможець отримала символічний подарунок. Щиро дякуємо нашим освітянам за емоції, креативність ідей, збереження національних символів та популяризацію народних традицій. Бажаємо усім творчого натхнення та мирного неба! Не забувайте про своє коріння, пам'ятайте про те, звідки всі ми родом. Слава Україні!