Дата: 17.10.2023 16:17

16 жовтня спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі спільно з учителем предмету «Захист України»  для учнів 9-11 класів ОЗЗСО «Сошичненський ліцей» провели заняття з надання домедичної допомоги при кровотечі. Пригадали: види кровотечі, як відрізнити артеріальну від венозної, послідовність дій при масивній кровотечі.
Учні тренувалися накладати:
-    пов’язку;
-    джгут;
-    турнікет.
Робота у такому форматі буде проводиться й надалі, адже безпека дітей — це наша спільна відповідальність!