Оголошення!!!

19 Жовтня, 2021 р., 12:00
Проведення звіту депутатами Сошичненської сільської ради виборчого округу №1 перед жителями сіл Карпилівка та Карасин 24 жовтня 2021 р о 14.00год. в приміщенні Карпилівської філії ОЗЗСО с. Карасин та о 15.30 год. в приміщенні СБК с. Карасин.
13 Жовтня, 2021 р., 12:49
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: " Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,8723 ".
13 Жовтня, 2021 р., 11:35
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детального плану території для влаштування центральної частини села Сошичне Сошичненська сільська рада Камінь-Каширського району Волинської області ".
08 Вересня, 2021 р., 15:23
07 Вересня, 2021 р., 15:21
Сошичненська сільська рада повідомляє про вакантну посаду вчителя англійської мови у гімназії с. Стобихівка Сошичненської сільської ради Волинської області. Бажаючим звертатися за номером телефону - 0968423556.