Оголошення!!!

13 Вересня, 2022 р., 10:50
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Полониця в. с. Сошичне Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області".
13 Вересня, 2022 р., 10:41
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детального плану території житлового будинку по вул. Миру в. с. Сошичне Камінь-Каширського району Волинської області ".
13 Вересня, 2022 р., 10:28
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детального плану території житлової забудови  по вул. Лісна в. с. Сошичне Камінь-Каширського району Волинської області".
13 Вересня, 2022 р., 10:16
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд по вул. Шкільна в. с. Сошичне Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області".
13 Вересня, 2022 р., 09:43
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детального плану території житлової забудови по вул. Перемоги в. с. Сошичне Камінь-Каширського району Волинської області ".
29 Липня, 2022 р., 15:19
Інформація для внутрішньо переміщених осіб.       2 серпня 2022 року на 9:00  в приміщенні Сошичненської сільської ради  буде проводити прийом тимчасово переміщених осіб Міжнародна організація ACTED, яка пропонує грошову допомогу. На прийом може прийти один член сім'ї, але з документами підтверджуючими особу кожного члена родини.