Оголошення!!!

17 Червня, 2024 р., 08:41
Повідомляємо про планові перерви в електропостачанні на території Сошичненської ТГ із зазначенням дати і часу початку перерви, її орієнтовної тривалості та переліком населених пунктів та вулиць, які будуть відключені:   20.06.2024 09:00 по 18:00 - Карасин (Молодіжна, Незалежності, Зелена, Тараса Шевченка, Забрідська) - Карпилівка (Верхівська, Польова, Миру, Незалежності, 8-го Березня, Зелена, Логвинюка) - Радошинка (Загребля, 1-го Травня, Зелена, Миру, Польова) - Стобихівка (Заклубна, Хутірська, Молодіжна, Незалежності, Озерна, Лісова, Миру, Нова, Польова) 20.06.2024 з 12:00 по 17:00 - Карпилівка (Незалежності) 20.06.2024 з 09:00 по 14:00 - Нуйно (Вигони, Димитрова, Лісна, Демитрова) Просимо з розумінням поставитися до знеструмлень – заходи спрямовані на підвищення надійності електропостачання.
22 Травня, 2024 р., 08:35
 Повідомляємо, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 30.04.2024 № 251 «Про організацію заходів з проведення весняної кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу у 2024 році», на виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин області на 2024 рік, враховуючи Указ Президента України від 24.02.2022 № 64/022 «Про введення військового стану в Україні», 22 травня 2024 року, спеціалістами Держпродспоживслужби, ветеринарної медицини, фахівцями лісових та мисливських господарств, працівниками органів місцевого самоврядування, буде проводитись розкладання антирабічної вакцини на території лісових та мисливських угідь, на шляхах міграції диких м’ясоїдних тварин. Вакцина-приманка є абсолютно нешкідливою для людей, тварин та екології.
15 Квітня, 2024 р., 09:15
  З приходом весни на прилавках все більше овочів. Після зими їх ой як хочеться скуштувати. Однак у майже всіх ранніх овочах набагато більше нітратів, ніж у пізніх.
15 Квітня, 2024 р., 09:14
 Питання наявності нітратів у фруктах і овочах наразі досить поширене, але значно рідше порушується проблематика наявності їх у воді. Хоча, насправді, впродовж останніх років зростає нітратне забруднення ґрунтових вод, які широко використовуються у сільській місцевості для децентралізованого водопостачання, внаслідок ненормованого використання в колективних господарствах та у приватному секторі мінеральних і особливо органічних добрив.
15 Квітня, 2024 р., 08:29
Повідомляємо про планові перерви в електропостачанні на території Сошичненської ОТГ із зазначенням дати і часу початку перерви, її орієнтовної тривалості та переліком населених пунктів та вулиць, які будуть відключені:
19 Березня, 2024 р., 16:32
Запрошуємо Вас до співпраці у рамках проекту з навчання за короткотривалою програмою «Соціально-психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян»!
27 Лютого, 2024 р., 16:18
З 01 січня 2024 року скасована компенсаційна виплата непрацюючим працездатним громадянам, які здійснюють догляд за особою з інвалідністю I групи, або за особою, яка досягла 80-річного віку, яка призначалась у розмірі 47,79 грн щомісячно та була продовжена на перехідний період до 31 грудня 2023 року.