Оголошення!!!

15 Квітня, 2024 р., 09:15
  З приходом весни на прилавках все більше овочів. Після зими їх ой як хочеться скуштувати. Однак у майже всіх ранніх овочах набагато більше нітратів, ніж у пізніх.
15 Квітня, 2024 р., 09:14
 Питання наявності нітратів у фруктах і овочах наразі досить поширене, але значно рідше порушується проблематика наявності їх у воді. Хоча, насправді, впродовж останніх років зростає нітратне забруднення ґрунтових вод, які широко використовуються у сільській місцевості для децентралізованого водопостачання, внаслідок ненормованого використання в колективних господарствах та у приватному секторі мінеральних і особливо органічних добрив.
15 Квітня, 2024 р., 08:29
Повідомляємо про планові перерви в електропостачанні на території Сошичненської ОТГ із зазначенням дати і часу початку перерви, її орієнтовної тривалості та переліком населених пунктів та вулиць, які будуть відключені:
19 Березня, 2024 р., 16:32
Запрошуємо Вас до співпраці у рамках проекту з навчання за короткотривалою програмою «Соціально-психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян»!
27 Лютого, 2024 р., 16:18
З 01 січня 2024 року скасована компенсаційна виплата непрацюючим працездатним громадянам, які здійснюють догляд за особою з інвалідністю I групи, або за особою, яка досягла 80-річного віку, яка призначалась у розмірі 47,79 грн щомісячно та була продовжена на перехідний період до 31 грудня 2023 року.
02 Лютого, 2024 р., 10:44
На Волині торік власники та орендарі землі сплатили 565 мільйонів гривень плати за землю