Оголошення!!!

23 Жовтня, 2024 р., 16:09
Повідомляємо про планові перерви в електропостачанні на території Сошичненської сільської територіальної громади із зазначенням дати і часу початку перерви, її орієнтовної тривалості та переліком населених пунктів та вулиць, які будуть відключені:
18 Жовтня, 2024 р., 12:29
Відповідно до рішення виконавчого комітету Сошичненської сільської ради від 25 липня 2024 року № 107 «Про створення постійно діючої комісії з виявлення відумерлої спадщини, виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого та рухомого майна на території Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області», Сошичненська сільська рада повідомляє, що на території нашої громади постійно діючою комісією буде розпочато процедуру виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого та рухомого майна та відумерлої спадщини.
04 Жовтня, 2024 р., 08:11
Повідомляємо про планові перерви в електропостачанні на території Сошичненської ТГ із зазначенням дати і часу початку перерви, її орієнтовної тривалості та переліком населених пунктів та вулиць, які будуть відключені: 07.10.2024 09:00 по 17:00    - Сошичне (Ковельська, Миру)
18 Вересня, 2024 р., 08:18
Повідомляємо про планові перерви в електропостачанні на території Сошичненської ТГ із зазначенням дати і часу початку перерви, її орієнтовної тривалості та переліком населених пунктів та вулиць, які будуть відключені: 24.09.2024 09:00 по 17:00 - Карасин (Забрідська, Зелена, Молодіжна, Тараса Шевченка, Незалежності) - Карпилівка (8-го Березня, Зелена, Логвинюка, Верхівська, Миру, Незалежності, Польова) - Радошинка (Польова, Миру, Загребля, 1-го Травня, Зелена) - Стобихівка (Лісова, Миру, Нова, Озерна, Незалежності, Польова, Заклубна, Молодіжна, Хутірська) 24.09.2024 12:00 по 16:00 - Нуйно (Лесі Українки)