Оголошення!!!

27 Лютого, 2024 р., 16:18
З 01 січня 2024 року скасована компенсаційна виплата непрацюючим працездатним громадянам, які здійснюють догляд за особою з інвалідністю I групи, або за особою, яка досягла 80-річного віку, яка призначалась у розмірі 47,79 грн щомісячно та була продовжена на перехідний період до 31 грудня 2023 року.
02 Лютого, 2024 р., 10:44
На Волині торік власники та орендарі землі сплатили 565 мільйонів гривень плати за землю
08 Грудня, 2023 р., 11:23
Комітет проводить аналіз ефективності Закону України «Про ринок природного газу» Просимо заповнити опитувальники Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово- комунальних послуг (далі - Комітет) розпочав роботу з аналізу ефективності та реалізації Закону України «Про ринок природного газу» від 9 квітня 2015 року № 329-VIII (далі - Закон).   Метою даного аналізу є дослідження ефективності, виконання та впливу норм Закону на функціонування ринку природного газу, діяльність суб’єктів ринку природного газу та якість надання послуг з постачання природного газу споживачам.
29 Листопада, 2023 р., 10:42
Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації
29 Листопада, 2023 р., 10:35
29 Листопада, 2023 р., 10:30