Оголошення!!!

02 Грудня, 2022 р., 15:21
Переселенці та волиняни можуть отримати безкоштовну правову допомогу
26 Листопада, 2022 р., 12:10
🕯Сьогодні, 26 листопада, в Україні вшановують пам'ять жертв Голодоморів День пам'яті відзначають щороку у четверту суботу листопада. Ми традиційно запалюємо у своїх оселях свічку пам'яті на вшанування загиблих від штучного голоду. Українці у ХХ сторіччі пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Найбільшим був голод 1932-1933 років – саме його називають геноцидом українського народу, здійсненим сталінським режимом. Терор, що тривав в Україні протягом 22-х місяців, забрав, за офіційними даними, близько 4 мільйонів життів. Сьогодні - історія повторюється. Уже в ХХІ столітті, у вирі сучасних технологій, росія знову знищує українців, на Сході люди просять їсти.  🇺🇦 Давайте сьогодні згадаємо усіх тих, хто загинув, та запалимо свічку пам’яті о 16:00. Вічний спокій та шана загиблим!            «Пам‘ятаємо. Єднаємося. Переможемо.»
19 Жовтня, 2022 р., 23:27
УВАГА УВАГА УВАГА Завтра 20.10.2022 по ВСІЙ Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії.
10 Жовтня, 2022 р., 15:55
Українців  просять обмежити електроспоживання в години пікового навантаження на енергосистему – з 17:00 до 23:00. В цей час просять не вмикати енергомісткі прилади: електроплити, електрочайники, електроінструменти, обігрівачі та кондиціонери, духовки та праски, мікрохвильові печі, кавоварки, пральні та посудомийні машини.
13 Вересня, 2022 р., 09:43
Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детального плану території житлової забудови по вул. Перемоги в. с. Сошичне Камінь-Каширського району Волинської області ".