Увага! Планове відключення електроенергії 31.10.2023 р

Дата: 17.10.2023 16:47

Повідомляємо про планові перерви в електропостачанні на території  Сошичненської ТГ із зазначенням дати і часу початку перерви, її орієнтовної тривалості та переліком населених пунктів та вулиць, які будуть відключені:31.10.2023 10:00 по 31.10.2023 17:00

- Запруддя (Лесі Українки, Шкільна, Яблунева, Карасинська)
    - Карасин (Молодіжна, Забрідська, Зелена, Незалежності, Тараса Шевченка)
    - Карпилівка (8-го Березня, Верхівська, Незалежності, Зелена, Логвинюка, Миру, Польова)
    - Качин (Зелена, Хутір, Лихачівка)
    - Личини (Богдана Хмельницького, Молодіжна, Незалежності, Перемоги, Першотравнева, Грушевського Президента, Лісова, Центральна)
    - Радошинка (Миру, Загребля, Зелена, 1-го Травня, Польова)
    - Сошичне (Зарічна, Ковельська, Шкільна, Бобрівка, Лісна, Молодіжна, Польова, Смалі, Красна, Спортивна, Залізнична, Миру, Перемоги, Полониця, Тиха, Ясенова)
    - Стобихівка (Заклубна, Молодіжна, Польова, Лісова, Миру, Незалежності, Нова, Озерна, Хутірська)

Просимо з розумінням поставитися до знеструмлень – заходи спрямовані на підвищення надійності електропостачання.

Інформацію про час початку та закінчення перерви електроживлення об’єкта споживача у режимі реального часу із зазначенням назв населених пунктів, вулиць, будинків, корпусів тощо та назв перерв (планова, аварійна, застосування графіків обмеження споживачів) оновлюється кожні 30 хвилин на офіційному веб сайті https://energy.volyn.ua у розділі Перерви в електропостачанні/Актуальна інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання.