Оголошення!!!

08 Грудня, 2023 р., 11:23
Комітет проводить аналіз ефективності Закону України «Про ринок природного газу» Просимо заповнити опитувальники Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово- комунальних послуг (далі - Комітет) розпочав роботу з аналізу ефективності та реалізації Закону України «Про ринок природного газу» від 9 квітня 2015 року № 329-VIII (далі - Закон).   Метою даного аналізу є дослідження ефективності, виконання та впливу норм Закону на функціонування ринку природного газу, діяльність суб’єктів ринку природного газу та якість надання послуг з постачання природного газу споживачам.
29 Листопада, 2023 р., 10:42
Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації
29 Листопада, 2023 р., 10:35
29 Листопада, 2023 р., 10:30
29 Листопада, 2023 р., 10:25
29 Листопада, 2023 р., 10:20
24 Листопада, 2023 р., 16:00
🎊На урочистому відкритті були присутні начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області, керівництво Камінь-Каширського районного управління поліції, голова Камінь-Каширської районної державної адміністрації, голова Камінь-Каширської районної ради, голова Сошичненської територіальної громади, місцеві мешканці і поліцейський офіцер громади.
08 Листопада, 2023 р., 10:08
Національна поліція України розробила рекомендації, у яких закликає громадян бути обачними, аби не стати жертвою шахраїв. Якщо ви зрозуміли, що вам телефонують шахраї, телефонуйте в поліцію за номером 102.
06 Листопада, 2023 р., 09:27
Людина зникла безвісти за особливих обставин: куди звертатися жителям Волині    ❗️Волиняни, чиї рідні зникли безвісти на війні або потрапили в полон, можуть звернутися за допомогою до регіонального координатора Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин при Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.     🙍‍♀️Зокрема, на Волині регіональною координаторкою є Раїса Клименко. Саме вона консультує родини зниклих безвісти щодо алгоритму дій, збирає інформацію про зниклих та передає її аналітикам Офісу Уповноваженого. Окрім того, регіональна представниця постійно тримає зв’язок з усіма, хто до неї звернувся. Адже люди потребують не тільки консультацій, але й психологічної підтримки.    ✍️Важливо, що під час звернення до регіональної координаторки необхідно повідомити всі відомі дані про зниклу особу, деталі про обставини та місце зникнення, особливі прикмети людини. Слід також зберігати інформаційну тишу в соціальних мережах. Будь-які опубліковані дані про зниклих можуть потрапити до ворожої сторони і цим самим можна нашкодити вашим рідним.    🏢Звернутися до регіональної координаторки у Волинській області можна особисто за адресою:  м. Луцьк, пр. Соборності, 36  або ж за телефоном:  +38 (050) 675-34-17,  +38 (096) 933-92-63.