Людина зникла безвісти за особливих обставин: куди звертатися жителям Волині

Дата: 06.11.2023 09:27

Людина зникла безвісти за особливих обставин: куди звертатися жителям Волині

❗️Волиняни, чиї рідні зникли безвісти на війні або потрапили в полон, можуть звернутися за допомогою до регіонального координатора Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин при Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

🙍‍♀️Зокрема, на Волині регіональною координаторкою є Раїса Клименко. Саме вона консультує родини зниклих безвісти щодо алгоритму дій, збирає інформацію про зниклих та передає її аналітикам Офісу Уповноваженого. Окрім того, регіональна представниця постійно тримає зв’язок з усіма, хто до неї звернувся. Адже люди потребують не тільки консультацій, але й психологічної підтримки.

✍️Важливо, що під час звернення до регіональної координаторки необхідно повідомити всі відомі дані про зниклу особу, деталі про обставини та місце зникнення, особливі прикмети людини. Слід також зберігати інформаційну тишу в соціальних мережах. Будь-які опубліковані дані про зниклих можуть потрапити до ворожої сторони і цим самим можна нашкодити вашим рідним.

🏢Звернутися до регіональної координаторки у Волинській області можна особисто за адресою:

м. Луцьк, пр. Соборності, 36
або ж за телефоном: