Вчора відбулася розширена нарада з керівниками закладів освіти

Дата: 21.03.2024 16:34

Вчора відбулася розширена нарада з керівниками закладів освіти Сошичненської ТГ на тему: «Сучасний заклад освіти – формування успішної людини». Обговорювалися питання:
-спроможна мережа закладів освіти;
-автономія і її види;
-старша профільна школа;
- профорієнтаційна робота у закладах освіти;
-атестація педагогічних працівників та ЄАС;
 - здобуття освіти за індивідуальною формою навчання (екстернатною, сімейною, педагогічним патронажем);
-НМТ;
-замовлення документів про освіту, підручників;
-гурткова робота;
-безпека освітнього середовища.
Під час практичного кейсу учасники мали змогу вступати в дискусії, ділитися досвідом, побувати на місці іншої людини ( гра в імітацію). Також, гуманітарним відділом попередньо було проведено опитування учнів 9-х та 11-х класів ЗЗСО щодо вибору професій, і під час наради оприлюднено результати. Ми всі підсумували, що думка наших здобувачів освіти дуже відрізняється від дорослих (батьків, педагогів). Особливу увагу приділили безпечному освітньому середовищу та перебуванню посторонніх осіб на території наших закладів. Дякуємо всім учасникам за теплу атмосферу. Бажаємо отримані знання застосувати на практиці.