Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин.

Дата: 17.04.2023 08:58

✅ Звертаємо вашу увагу, що продовжують надходити звернення від спільноти пасічників щодо заходів запобіганню отруєнню бджіл засобами захисту рослин.

✅ Інформуємо, що  02 березня 2023 року відбувся Всеукраїнський форум: «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин», на якому розгорнуто надано відповіді щодо попередження або мінімізація випадків загибелі бджіл шляхом проведення інформаційної кампанії щодо роз’яснення вимог законодавства в ОТГ із залученням аграріїв, удосконалення роботи Комісій із встановлення факту отруєння бджіл при ОТГ.

📌 Запис доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=M8HsSJz0dLg&t=328s

📌 Також надаємо графічні матеріали для поширення та доведення до відома, зокрема й до членів комісій  представників органів місцевого самоврядування.

🔰 Прошу звернути максимальну увагу та посилити зусилля щодо мінімізації випадків загибелі бджіл.