Чорна звістка знову сколихнула нашу громаду.    У бою за Україну у Донецькій області під Вугледаром загинув наш земляк ВІКТОР КАКАЛЮК, 1972 року народження, житель села Нуйно.

Дата: 20.02.2023 15:22

Чорна звістка знову сколихнула нашу громаду.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться в пам’ять рідних, друзів, бойових побратимів, усіх хто знав його, любив і шанував.

За свої прожиті 50 років він був хорошим сином для батьків, надійним і вірним  чоловіком для дружини, дбайливим татом для синів та невістки, люблячим дідусем для маленької онучки,  надійним товаришем для друзів.

З перших днів війни він свідомо обрав для себе не простий шлях Воїна-захисника і вирішив захищати Україну та її народ, мир та безпеку своєї родини. Воював у лавах 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша. Поповнивши небесне військо славних синів і доньок української Нації, Віктор став нашим Янголом-охоронцем.

Сумуємо разом з Вами і низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Віктора знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Траурний кортеж прибуде до Каменя-Каширського 21 лютого близько 6 години (маршрут руху та час будемо повідомляти).

Просимо усіх жителів громади гідно зустріти Героя та віддати шану нашому Захиснику.

Світла і вічна пам'ять Герою!