Оголошення!!!

29 Листопада, 2021 р., 10:58
   Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детальний план території житлового будинку по вул. Смалі в с. Сошичне, Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області".
29 Листопада, 2021 р., 10:56
  Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детальний план території житлового будинку по вул. Зарічна в с. Сошичне, Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області".
29 Листопада, 2021 р., 10:53
   Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детальний план території житлової забудови по вул. Перемоги в с. Сошичне, Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області".
29 Листопада, 2021 р., 10:42