07 Серпня, 2023 р., 12:26
     Ще одна трагічна звістка надійшла у нашу громаду. Загинув житель села Сошичне Лошик Валерій Васильович 03.12.1975 року народження. Мужній Воїн з перших днів війни боронив Україну у самих гарячих точках на сході. Життя його трагічно обірвалося на Ізюмському напрямку. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, низько схиляємо голови у скорботі. Герой не помер, він вічним ангелом став для сім”ї та України! Вічна Слава і пам”ять Захиснику!
28 Червня, 2023 р., 11:07
Наша Конституція - основа національної правової системи України. Вона зорієнтована на людину, гуманістичні цінності та правові відносини між суспільством і державою. У Конституції закріплений суверенітет Української держави над всією її територією, яка є недоторканною. А захист цього суверенітету і територіальної цілісності є найважливішою функцією держави і справою всього Українського народу. Дотримання цієї норми ми відстоюємо останнє десятиліття, боронячи Україну від російської агресії. Дорогі Українці! Прийміть щирі вітання з державним святом. Подякуймо ЗСУ, згадаймо Небесних Героїв та всіх тих, хто віддано боровся і бореться за майбутнє України. Слава Україні! Слава Нації!