22 Січня, 2024 р., 10:15
Щорічно 22 січня український народ святкує День Соборності України. Саме цього дня 105 років тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).
11 Грудня, 2023 р., 16:23
          Щороку з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». За цей період в закладах освіти Сошичненської ТГ практичними психологами, соціальними педагогами, спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі були проведені заходи спрямовані на усвідомлення, протидію та підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти щодо форм насильства, жорстокого поводження, алгоритму дій для потерпілих, торгівлі людьми. Обговорили проблеми СНІДУ та як захистити себе, гендерну рівність, основні положення Конвенції ООН з прав людини.         Пам'ятаймо, що відмовлення від насильства починається з нашого власного світогляду та виховання. «16 днів проти насильства» — це не лише обмежений період у році, але й початок – постійного обов’язку створювати безпечне та гармонійне освітнє середовище для всіх.