27 Березня, 2024 р., 10:26
Виїхали за кордон і забули диплом вдома? Тепер це не проблема. Одні з найочікуваніших документів завжди з вами — в Дії. Відтепер у застосунку доступні:  📄 свідоцтво про базову середню освіту 📄 атестат/свідоцтво про повну загальну середню освіту 📄 свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації 📄 диплом кваліфікованого робітника 📄 диплом фахового молодшого бакалавра 📄 диплом молодшого спеціаліста 📄 диплом молодшого бакалавра 📄 диплом бакалавра 📄 диплом спеціаліста 📄 диплом магістра 📄 диплом доктора філософії 📄 диплом доктора мистецтва  Оновіть Дію і документи підтягнуться в застосунок автоматично, якщо інформація про них внесена до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО). Інформація з додатків відображатиметься згодом.  Продовжуємо будувати зручну цифрову державу 🙌🏻 Послуга реалізується Мінцифрою спільно з Міністерством освіти і науки за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA, що впроваджує естонська Академія електронного управління та  Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва й реалізується Фондом Східна Європа.
21 Березня, 2024 р., 15:51
          Для не допущення виникнення випадків отруєння пестицидами Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області попереджає керівників господарств, фермерів, одноосібних селянських господарств, що при неправильному застосуванні пестицидів можна завдати значної шкоди не тільки навколишньому середовищу, а й здоров'ю людини. При роботі з засобами захисту рослин необхідно неухильно дотримуватись правил безпеки.
20 Березня, 2024 р., 09:10
Інформація до відома. Планується державна допомога для сільгосподарських товаровиробників, для фізичних осіб. Прийом заявок розпочнеться з 1 травня.
19 Березня, 2024 р., 15:46
         У такий непростий час для нашої країни  і в тому числі для нашої громади запорукою стійкості до викликів сьогодення є стабільність наповнення місцевої казни.
05 Березня, 2024 р., 10:15
Санітарні вимоги та норми для перукарень і салонів краси