Сошичненська сільська територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

25 Жовтня, 2024 р., 18:57
25 жовтня 2024 року відбулося заняття з підготовки цивільного населення до національного спротиву в Сошичненській  територіальній громаді Темами занять були:   🔹 тактична медицина 🔹призначення, склад, тактико-технічні характеристики радіостанції, органи управління;   🔹 вогнева підготовка (тактичні характеристики стрілецької зброї, яка застосовується в ЗСУ).    🤝 Навчання проходить за сприяння та організації Штабу району ТрО №2 Камінь-Каширського району (в/ч А4587) та Сошичненської територіальної громади. Навчання проводять досвідчені та сертифіковані інструктори  (БОР  НЦ "Тернове Поле") та військовослужбовці штабу зони ТрО №1 Волинської області.  Серія занять передбачає близько 15 дисциплін та 100 годин практичних занять.  Серед предметів базової підготовки до національного спротиву також є: - національно-патріотична підготовка, - психологічна підготовка, - заходи безпеки, - безпека бою, - виживання, - тактична підготовка, - тактична медицина, - міжнародне гуманітарне право, - статути Збройних Сил України, - підготовка з радіаційного, хімічного, біологічного захисту (РХБЗ), - інженерна підготовка, - вогнева підготовка, - військової топографії, - підготовка зі зв’язку, - основи лідерства. Слідкуйте за оголошеннями, де планується проходити наступне навчання. Запрошуємо всіх охочих навчатися  08 листопада 2024 року об 11-00 годині в будинку культури села Сошичне, де буде наступна серія лекцій та навчань.
23 Жовтня, 2024 р., 16:09
Повідомляємо про планові перерви в електропостачанні на території Сошичненської сільської територіальної громади із зазначенням дати і часу початку перерви, її орієнтовної тривалості та переліком населених пунктів та вулиць, які будуть відключені:
23 Жовтня, 2024 р., 14:41
  «Лють» – це воєнізований підрозділ Національної поліції України, який захищає нашу країну на найгарячіших напрямках фронту! Бійці бригади – сильні духом, добре підготовлені фізично та високомотивовані. Вони нищать ворога та звільняють наші землі.
18 Жовтня, 2024 р., 12:29
Відповідно до рішення виконавчого комітету Сошичненської сільської ради від 25 липня 2024 року № 107 «Про створення постійно діючої комісії з виявлення відумерлої спадщини, виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого та рухомого майна на території Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області», Сошичненська сільська рада повідомляє, що на території нашої громади постійно діючою комісією буде розпочато процедуру виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого та рухомого майна та відумерлої спадщини.
16 Жовтня, 2024 р., 14:18
Захисні лісонасадження вздовж залізниці, що розміщені на території Волинської області, створені власними силами залізниці як інженерні споруди, що захищають земляне полотно від ерозії ґрунтів, колії від занесення снігом і ґрунтом під час хуртовин і вітрових стихій та захищають прилегле до колії природне середовище від техногенного впливу, зменшують шумові навантаження і вбирають шкідливі гази, пил, речовини та мають природоохоронне, екологічне, естетичне, загальнодержавне значення та відповідно до статті 4 Лісового кодексу України належать до лісового фонду. Впродовж останніх років у захисних лісонасадженнях виробничого структурного підрозділу «Львівська дистанція захисних лісонасаджень» регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» працівниками залізниці виявлено випадки порушень статті 246 КК України «незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників, що заподіяли істотну шкоду». Стосовно всіх випадків виявлених самовільних рубок та лісопорушників направлені заяви про злочин до відповідних відділів поліції для проведення розшуково-слідчих дій, встановлення осіб, які скоїли самовільну рубку в захисних лісонасадженнях залізниці, та притягнення їх до відповідальності згідно з чинним законодавством. Враховуючи приписи статті 13 Конституції України та статей 1, 4, 7, 8, частини 5 ст. 86 Лісового кодексу України, тягар утримання захисних лісонасаджень покладається не лише на залізницю, а й також на ряд державних органів та органів місцевого самоврядування в межах наданих повноважень та функціональних обов’язків, зокрема: - на органи місцевого самоврядування (ст. 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Закону України «Про місцеве самоврядування» та ст. 33 Лісового кодексу України); на виконавчі органи сільських, селищних, міських рад у галузі охорони навколишнього природного середовища (ст. 19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»); на місцеві державні адміністрації, зокрема в частині забезпечення виконання державних і регіональних програм охорони довкілля (п. З ст. 119 Конституції України, статті 31-32 Лісового кодексу України).
11 Жовтня, 2024 р., 14:23
Темами занять були:   🔹основи військового лідерства;   🔹 вогнева підготовка (тактичні характеристики стрілецької зброї, яка застосовується в ЗСУ).  

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень