28 Січня, 2022 р., 14:58
Порядок зміни цільового призначення земельної ділянки
31 Грудня, 2021 р., 15:25
Шановні жителі нашої громади!    Сердечно вітаємо вас з прийдешнім Новим роком. Традиційно на порозі наступного  року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо прожитий рік. Він був багатим на події, виклики та випробування. Всі ми гідно прожили кожну мить 2021 року, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги. У новий рік ми всі входимо із новими сподіваннями на добрі зміни, на краще життя для себе, для  родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться вони,  залежить, передусім, від кожного з нас, від нашої відповідальності, від нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної праці.  Тож будьмо патріотами України, патріотами громади! Бо ж ми, українці, розумні, сильні й талановиті. Повірмо в себе, підтримаймо одне одного, згуртуємося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива!   Нехай же новорічна святкова зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить віру в душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України.   Щиро й сердечно бажаю кожному з вас здоров'я і щастя, добра і надії. Хай збуваються всі ваші мрії.
29 Грудня, 2021 р., 16:23
     У 2021 році  проведено цілий комплекс робіт по забезпеченню якісним теплопостачанням закладів освіти громади.