Увага! Планове відключення електроенергії 24-31.10.2024 р

Дата: 23.10.2024 16:09

Повідомляємо про планові перерви в електропостачанні на території Сошичненської сільської територіальної громади із зазначенням дати і часу початку перерви, її орієнтовної тривалості та переліком населених пунктів та вулиць, які будуть відключені:

24.10.2024 10:00 по  16:00

- Залісся (Гагаріна Юрія, Жовтнева, Лісна, Молодіжна, Тараса Шевченка, Центральна, Козацька, Лука, Набережна, Надатки, Нова, Соборності, Дубова, Піщана, Річна, Лесі Українки, Матросова, Перемоги, Радянська, Свободи)

- Запруддя (Карасинська, Лесі Українки, Шкільна, Яблунева)

- Карасин (Незалежності, Забрідська, Зелена, Молодіжна, Тараса Шевченка)

- Карпилівка (Зелена, Логвинюка, 8-го Березня, Верхівська, Миру, Незалежності, Польова)

- Качин (Глинька, Зелена, Піщана, Центральна, Бічна, Лихачівка, Молодіжна, Приозерна, Заозірна, Михайлівка, Осередок, Лесі Українки, Хутір)

- Личини (Незалежності, Грушевського Президента, Лісова, Перемоги, Першотравнева, Богдана Хмельницького, Молодіжна, Центральна)

- Нуйно (Василя Кусіка, Димитрова, Зелена, Лісна, Молоді, Фрунзе, Янівка, Вигони, Демитрова, Івана Франка, Миру, Поліська, Тараса Шевченка, Залізнична, Лугова, Молодіжна, Набережна, Польова, Лесі Українки, Навози, Незалежності, Перемоги)

- Олександрія (Тараса Шевченка, Центральна)

- Радошинка (Миру, Польова, Загребля, 1-го Травня, Зелена)

- Сошичне (Бобрівка, Лісна, Шкільна, Залізнична, Красна, Молодіжна, Смалі, Тиха, Зарічна, Перемоги, Полониця, Польова, Ясенова, Ковельська, Миру, Спортивна)

- Ставище (Підрічна, Центральна, Бічна, Підріччя)

- Стобихівка (Лісова, Миру, Нова, Озерна, Незалежності, Польова, Заклубна, Молодіжна, Хутірська)

30.10.2024 09:00 по  17:00

- Карпилівка (Незалежності, Польова)

31.10.2024 09:00 по  17:00

- Карпилівка (Незалежності, Польова)