Дата: 05.09.2024 12:12

05 вересня 2024 року минає рік з дня загибелі Героя - Дем'янюка Олександра Вікторовича, жителя с. Сошичне. 24 лютого 2022 року на нашу землю прийшла війна, а вже 6 березня Олександр пішов захищати свою Батьківщину… Через півтора року у важких боях обірвалося молоде життя.

Олександр Демʼянюк віддав життя за волю та незалежність України під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новоєгорівка Сватівського району Луганської області.

Щирі співчуття родині загиблого Героя.

Сумуємо... Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя Дем'янюка Олександра. Його відвага і самовідданість залишиться назавжди в наших серцях.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ І СЛАВА ГЕРОЮ!

Фото без опису         Фото без опису