СЛАВА УКРАЇНІ! З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ !!!

Дата: 28.06.2024 09:10

28 червня 1996 року Верховною Радою України від імені Українського народу було прийнято Конституцію України – Основний закон України, який закріплює державний устрій, засади конституційного ладу, основи правового статусу людини і громадянина, територіальний устрій, основи організації та функціонування органів державної влади і місцевого самоврядування.

І сьогодні, як ніколи раніше, ми шануємо наш основний закон.  Це документ, який має вищу юридичну силу, основа національного законодавства, символ нашої історії, нашої незалежності, нашої держави.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де панували б демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.

Наразі Україна неймовірними зусиллями захищає саме ці ідеали демократичного та правового суспільства.

Дякуємо Всім тим, хто стоїть на захисті нашої держави! Віримо, все зможемо, переможемо!