УВАГА! ДОТАЦІЇ через ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ РЕЄСТР

Дата: 24.06.2024 08:29

25-го червня 2024 року, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

27-го червня, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі

розпочнеться прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець.

Спеціальна бюджетна субсидія для аграріїв, які мають у власності від 3 до 100 корів (усіх напрямів продуктивності) передбачається виплата по 7 тис. грн на кожну голову.

Спеціальна бюджетна субсидія для аграріїв, які утримують маточне поголів’я кіз та/або овець від 5 до 500 голів - у розмірі 2 тис. грн на одну голову.