ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВАКЦИНАЦІЇ ДИКИХ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ

Дата: 22.05.2024 08:35

Фото без описуПовідомляємо, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 30.04.2024 № 251 «Про організацію заходів з проведення весняної кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу у 2024 році», на виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин області на 2024 рік, враховуючи Указ Президента України від 24.02.2022 № 64/022 «Про введення військового стану в Україні», 22 травня 2024 року, спеціалістами Держпродспоживслужби, ветеринарної медицини, фахівцями лісових та мисливських господарств, працівниками органів місцевого самоврядування, буде проводитись розкладання антирабічної вакцини на території лісових та мисливських угідь, на шляхах міграції диких м’ясоїдних тварин. Вакцина-приманка є абсолютно нешкідливою для людей, тварин та екології.