Щорічно 22 січня український народ святкує День Соборності України

Дата: 22.01.2024 10:15

Щорічно 22 січня український народ святкує День Соборності України. Саме цього дня 105 років тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

З цієї нагоди представники місцевої влади разом із учнями та вчителями ОЗЗСО «Сошичненський ліцей» та сільського будинку культури вшанували пам’ять загиблих захисників хвилиною мовчання,  пригадали події історії, поклали квіти до Алеї Слави та пам’ятника Землякам. Згодом настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Сошичне Юрій Кузьміч звершив молитву за Україну та її захисників. Завершили захід піснею «За Україну, за її волю, за честь і славу за народ!» у виконанні Любові Фіц та Степана Кузуба.

Сьогодні цей день буде для нас усіх символом сили єднання, взаєморозуміння та гармонії. Нехай дух соборності супроводжує нас у всіх наших справах та становить невід'ємну частину нашого щоденного життя.

Спільно - ми сила, і в єдності ми здатні до великих справ. Бажаємо вам миру, благополуччя та процвітання.

Слава Україні!