Обласний практикум з фізики, астрономії та мінералогії

Дата: 16.11.2023 14:22

15 листопада відбувся обласний практикум з фізики, астрономії та мінералогії у рамках всеукраїнського навчально-дослідницького освітнього проєкту «Моя аксіома нескінченності», до якого мали змогу долучитися здобувачі освіти нашої громади.  Цей захід був організований Малою академією наук на базі ЛНТУ.

Урочисто відкрила практикум директор Волинської обласної МАН Тетяна Михалюк, а Надія Ковальчук, перший проректор ЛНТУ, привітала учасників та побажала бути переможцями на  особистому шляху.

Серед запрошених гостей була присутня начальник управління освіти і науки Волинської ОДА Наталія Матвіюк.

Окрім того, в ході заходу відбувся й урочистий момент, адже вчора до «манівської» команди в ЛНТУ долучилася і наша Сошичненська територіальна громада. Співпраця між ЛНТУ та громадою існує впродовж тривалого часу, а сьогодні її офіційно підтвердили шляхом підписання меморандуму про співпрацю.

Фото без описуФото без опису

У супереч нашим ворогам, походу наших дітей в укриття, ми таки змогли долучися до науки, заняття проводили:

-завідувач відділу створення навчально-тематичних систем знань НЦ «МАНУ», кандидат педагогічних наук, голови Асоціації вчителів фізики «Шлях освіти - ХХІ», Заслужений працівник освіти України Ігор Чернецький;

-науковий співробітник відділу створення навчально-тематичних систем знань НЦ «МАНУ» Володимир Василенко;

-науковий співробітник відділу створення навчально-тематичних систем знань НЦ «МАНУ», кандидат економічних наук Євген Пащенко;

-доктор педагогічних наук, професор ЛНТУ Ольга Гулай.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Також для наших учнів була організована екскурсія в музей сучасного українського мистецтва, що знаходиться в м. Луцьк AdrenalinCiti

Щиро дякуємо працівникам Волинської обласної МАН за можливість долучитися до цікавих експериментів, нових відкриттів та сподіваємося на довгу співпрацю.