Сьогодні, 27 жовтня, у День української писемності та мови працівники Сошичненської сільської ради долучилися до написання радіодиктанту національної єдності
Дата: 27.10.2023 15:03
Кількість переглядів: 135
Сьогодні, 27 жовтня, у День української писемності та мови працівники Сошичненської сільської ради долучилися до написання радіодиктанту національної єдності. Це – щорічна всеукраїнська акція на підтримку рідної мови, яка об'єднує українців по всьому світу, адже «найбiльше i найдорожче добро кожного народу – це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя i своï сподiванки, розум, досвiд, почування» (Панас Мирний).
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04333135/9d06f7c4b675ab33c0458f435b2906e9.jpg)
« повернутися