Дата: 27.10.2023 15:03

Сьогодні, 27 жовтня, у День української писемності та мови працівники Сошичненської сільської ради долучилися до написання радіодиктанту національної єдності. Це – щорічна всеукраїнська акція на підтримку рідної мови, яка об'єднує українців по всьому світу, адже «найбiльше i найдорожче добро кожного народу – це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя i своï сподiванки, розум, досвiд, почування» (Панас Мирний).