Дата: 24.10.2023 13:58

Щорічно в Україні відзначають День української писемності та мови. Цього дня у закладах освіти проводяться заходи, присвячені українській мові та її вивченню.

Згідно з Указом президента України №455/2023 Про внесення змін до деяких указів президента України, відтепер День української писемності та мови відзначатиметься в Україні щорічно 27 жовтня. Також щороку у День української писемності та мови відбувається Національний радіодиктант.

Радіодиктант у 2023 році відбудеться 27 жовтня з 11:00 до 12:00 години. Він звучатиме на хвилях Українського радіо та Радіо Культура, в ефірі телеканалу Суспільне Культура, на YouTube-каналі Українського Радіо і на Facebook-сторінках Суспільного.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до написання радіодиктанту та перевірити свої знання з української мови.