Наша Конституція - основа національної правової системи України. Дорогі Українці! Прийміть щирі вітання з державним святом.

Дата: 28.06.2023 11:07

Наша Конституція - основа національної правової системи України. Вона зорієнтована на людину, гуманістичні цінності та правові відносини між суспільством і державою. У Конституції закріплений суверенітет Української держави над всією її територією, яка є недоторканною. А захист цього суверенітету і територіальної цілісності є найважливішою функцією держави і справою всього Українського народу. Дотримання цієї норми ми відстоюємо останнє десятиліття, боронячи Україну від російської агресії.
Дорогі Українці! Прийміть щирі вітання з державним святом.
Подякуймо ЗСУ, згадаймо Небесних Героїв та всіх тих, хто віддано боровся і бореться за майбутнє України.
Слава Україні!
Слава Нації!