Привітання зі святом Останнього дзвоника

Дата: 31.05.2023 11:07

Дорогі освітяни, діти, батьки. Ще один навчальний рік пройдено. Нам довелося долати нові труднощі, що принесла війна. Енергетичні блекаути, походи в укриття, дистанційне без інтернету і світла, часткове навчання вихованців ЗДО. Викликом став доїзд дітей, так як ми передали нашим військовим автобус. Нестабільність ситуації в нашій державі наклала на всіх нас свій психологічний відбиток.

Але ми працювали, займалися освітнім процесом, і з впевненістю можна сказати успішно.

Маємо:

-4 золотих і 3 срібних медалі;

-2 перших місця у виставці "Творчі сходинки педагогів Волині";

-3 місце в обласних змаганнях з волейболу;

-46 призових місць обласного рівня з еколого-натуралістичного та художньо-естетичного напрямків;

- 2 третіх місця в Малій академії наук;

Наші учні стали лауреатами та переможцями різних Всеукраїнських конкурсів.

Вчителі та вихователі успішно пройшли атестацію та підвищили професійний рівень.

Учасники освітнього процесу відчули підтримку від міжнародних організацій, зокрема левова частка від UNICEF.

Із запалом та вірою у ЗСУ допомагали та підтримували їх на своєму освітянському фронті.

Щира подяка вам, дорогі учасники освітнього процесу,  за стійкість, мудрість, теплі серця та терпіння.

Дорогі випускники, щиро віримо,  що набуті знання полегшать вашу життєву доріжку та допоможуть стати успішними.

Міцного усім здоров’я, миру та перемоги!