Відбулося чергове засідання педагогічної спільноти вихователів  в ЗДО

Дата: 29.05.2023 15:57

Відбулося чергове засідання педагогічної спільноти вихователів  в ЗДО с. Карасин. Вихователь Лідія Забалоцька показала презентацію "Виховання громадянина починається з сім'ї", а також провела майстер – клас по виготовленню патріотичних браслетів. Вихователь Світлана Ревчук провела годину духовності "Вишиванка – оберіг нації". Вишиванка є уособленням єдності українців та символом свободи. Святкування дня вишиванки дуже важливе, бо воно є свідчення повернення українців до своїх  джерел, а також підвищення національної свідомості.

Керівник спільноти Руслана Абрамчук підвела підсумок роботи спільноти вихователів ЗДО за рік та подякувала всім за плідну працю. Педагоги щиро дякують ЗСУ за  мужність, сміливість та героїзм, бажають, щоб вони скоріше повернулися всі живі та здорові до своїх домівок. Велика подяка вихователям ЗДО "Усмішка" та керівнику Галині Мартинюк за професіоналізм, відданість справі,  вагомі здобутки у вихованні маленьких патріотів.

Миру нам усім.