«Вишиванка — духовна броня українців» - таке гасло підтримали жителі Сошичненської  громади.

Дата: 29.05.2023 15:47

У цей день було проведено акцію «Одягнемо вишиванку Перемоги», де було залучено дітей, працівників закладів освіти. Також було проведено анонімне голосування для вибору найкращої  роботи у якому взяло участь 1276 осіб. Боротьба була шалена, тяжко було оцінити найкращу. Враховували техніку, складність виконання та естетичну привабливість робіт, отож і думки розділилися наступним чином:
1. Гімназія с. Личини(529)
2. Ліцей с. Качин(441)
3. Гімназія с. Стобихівка(184)
4. ОЗЗСО «Сошичненський ліцей»(67)
5. ЗДО «Усмішка» с.Карасин(38)
6. ЗДО «Струмочок» с. Сошичне(33)
7. ОЗЗСО «Карасинський ліцей»(23)
8. ЗДО «Сонечко» с. Нуйно(22)
9. Ліцей с. Нуйно(16)
10. ЗДО «Льонок» с.Нуйно(13)
Вишиванка-переможець отримала символічний подарунок.
Щиро дякуємо нашим освітянам за емоції, креативність ідей, збереження національних символів та популяризацію народних традицій.
Бажаємо усім творчого натхнення та мирного неба! Не забувайте про своє коріння, пам'ятайте про те, звідки всі ми родом.
Слава Україні!