Пріоритетним напрямом діяльності неприбуткової громадської організації "Держава і Право" є захист прав людини.

Дата: 22.05.2023 08:37

В теперішні неспокійні часи особливої уваги потребує захист прав військовослужбовців та членів їх сімей. З практики нам відомо, що поранені військовослужбовці, члени сімей загиблих або зниклих безвісти військовослужбовців, зустрічаються зі складнощами при зборі документів для отримання гарантованих державою допомог, пільг, інших елементів соціального захисту.

Військові адвокати громадської організації надають безкоштовні юридичні консультації та роз'яснення з приводу того, які права мають члени сімей загиблих або зниклих безвісти військовослужбовців та й самі військовослужбовці у зв'язку з пораненням. За необхідності юристи можуть надавати практичну допомогу у зборі необхідних документів та контролі законності їх розгляду.

За потреби, поставити своє питання мешканці громади можуть в онлайн ЧАТі на сайті https://www.depravo.org/ або телефоном.

Наші контакти:

Громадська організація «Держава і Право» пл. Солом’янська, 2, оф. 801, м. Київ, 03035,

+380 67 775 22 72, depravo@ukr.net