Природа не храм, а майстерня, і людина в ній працівник!

Дата: 11.05.2023 14:29

Природа не храм, а майстерня, і людина в ній працівник!
Саме з таким гаслом Сошичненська сільська територіальна громада, провела благоустрої своїх територій. Це чудова нагода вкотре наголосити на важливості відповідального ставлення до навколишнього середовища, що дозволяє нам ще раз замислитися над власним внеском в її збереження. Дбати про природу повинен кожен на індивідуальному рівні.
 Жителі Сошичненської ОТГ завжди славились тим, що були добрими господарями на своїй землі. Найменша дрібничка, зроблена у цьому плані кожним жителем , принесе суспільну користь і зробить села кращим. Для дотримання чистоти і порядку в селі необхідно дотримуватись елементарних правил поводження з відходами, що є ознакою вихованості, порядності та сумління:
– власним прикладом показати, що чистота й охайність повинна бути не лише напередодні великих свят, а й у повсякденні;
– прибирати прилеглу до огорожі територію, забрати із вулиць будівельні матеріали та залишки будівельного сміття;
– не допускати створення стихійних сміттєзвалищ;
Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Давайте закладемо у них основи внутрішньої культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідне село для них і для себе, як справжні господарі. Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок. А відтак, і хороший настрій усім, котрі люблять і шанують своє рідне село.

Нехай чистота та охайність стануть Вашою доброю звичкою!