Христос Воскрес!

Дата: 15.04.2023 21:05

Христос Воскрес!
Чути ці слова велика Божа благодать. Ми вкотре переконуємося, що життя вічне. Маленьку частинку ми проживаємо на землі…іншу- вічність, у потойбіччі.
Кожні наші вчинки будуть оцінені. Добрі справи – винагороджені.
Ці світлі Великодні дні ми розділяємо із сім’ями, рідними та друзями, згадуємо тих, хто відійшов у вічність.
Сьогодні дякуємо нашим Захисникам за те, що ми святкуємо на своїй землі, у своїх оселях.  У молитвах згадуємо синів, чоловіків, сестер, матусь, що боронять кордони
України. Молимося за тих, хто віддав життя за нас і Батьківщину.
Дякуємо кожному жителю,  благодійнику та волонтеру за підтримку воїнів та людей, що опинилися у складних життєвих обставинах.
Бажамо ВСІМ добра, злагоди і щастя. Цінуймо прості речі й події, терпляче ставмося до всього, будьмо  вдячними за все те, що маємо.
Миру на нашій Землі!
Злагоди у ваших сім’ях!