Дата: 23.03.2023 16:49

Складно на усіх напрямках освітньої діяльності. Війна внесла корективи в освітній процес, але  педагоги професійно  показують свою майстерність.  Відбувся  І етап ХХVІІІ  обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». Цьогоріч на Конкурс-виставку педагогічними працівниками закладів освіти Сошичненської сільської ради було представлено 13 робіт із 6 закладів освіти
за видами:
Методичний посібник – 1
Навчальний посібник – 1
Навчально-методичний посібник - 2
Методична розробка – 3
Методичні рекомендації – 1
Збірник матеріалів – 1
Довідник – 2;
Інформаційний буклет – 1.
за номінаціями:
1 Українська мова і література – 4;
2 Зарубіжна література – 3;
3 Іноземні мови (англійська) – 2;
4 Виховна робота – 3;
5 Позашкільна освіта – 1;
6 Практична психологія і соціальна робота – 1.
 Оцінювання робіт І етапу виставки проводилося з 21 лютого по 15 березня 2023 року. Було відзначено актуальність, доступність та новизну змісту розробок, їх практичну значущість, стиль оформлення, мовну грамотність, естетичність виконаних робіт. Грамотами  відзначено переможців  цьогорічної виставки та їх роботи передані на ІІ етап обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів.
- Бирук Галина Іванівна, вчитель української мови та літератури:
Гімназія с. Личини  «Використання QR-кодів як інтерактивних інструментів на уроках української мови та літератури»;
- Карпук Лідія Миколаївна, Парфелюк Галина Іванівна,  вчителі зарубіжної літератури: Ліцей с.  Залісся   «Формування екологічної компетентності на уроках зарубіжної літератури»
- Бирук Галина Миколаївна: Ліцей с.  Залісся  «Екологічний печворк»
- Ковалюк Зоя Віталіївна: Опорний заклад загальної середньої освіти «Сошичненський ліцей», словник англійських прислів’їв «Words of Wisdom»
- Шворак Людмила Олександрівна: педагог-організатор
Опорний заклад загальної середньої освіти «Сошичненський ліцей», методична розробка «Свято в школі»
- Мосійчук Алла Федорівна: практичний психолог Ліцей с. Нуйно
«Абетка психолога»
- Парфелюк Галина Іванівна: Ліцей с. Залісся, методична розробка «Історія нашого села».                                         Дякуємо та  бажаємо творчих здобутків учасникам обласної Виставки!