Інформація про канали зв'язку управління Державної служби якості освіти у Волинській області

Дата: 22.03.2023 09:50

Із метою сприяння ідентифікації та впізнаваності управління Державної служби якості освіти у Волинській області як органу виконавчої влади у сфері освіти, зокрема з питань забезпечення якості освіти та освітньої діяльності, налагодження комунікацій з учасниками освітнього процесу розміщуємо інформацію про канали зв’язку управління Служби на  сайті у вигляді інфостенду та коментаря до нього в електронному вигляді.

У період воєнного стану управління Державної служби якості освіти у Волинській області продовжує розглядати звернення громадян, батьків, педагогів, консультувати керівників закладів освіти й представників органів управління освітою місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування з питань забезпечення доступної та якісної освіти, спільно долати виклики, перед якими стоїть наша країна в час війни.