Дата: 06.01.2023 14:22

Святковий настрій цьогоріч переплітається із смутком та тривожністю.
Ми з острахом сідаємо за святковий Різдвяний стіл, боїмося сповіщень "Повітряна тривога" або трагічних звісток із фронту.
Молимося за кожного воїна, лікаря чи жителя України, де ідуть активні бойові дії. Віримо у чудо.
Сподіваємося на наближення ПЕРЕМОГИ.
Любимо усім серцем та робимо добрі справи.
Дух Різдва  живе у кожній домівці, у кожному подиху, у кожній  посмішці немовлят, у зажурених очах бабусь та дідусів.
Ми всі заслуговуємо Різдва у колі рідних та близьких.

Вітаємо усіх Вас із Різдвом Христовим та бажаємо, щоб у домівках завжди панувала любов та злагода, щоб кожного дня траплялися маленькі дива, а доля дарувала нам МИР.
                      ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!
                          СЛАВІМО ЙОГО!