Нас не здолати. Освіта працює, електрика вимикається, рашисти бісяться, а наші педагоги перевіряють Олімпіадні роботи з географії та української мови.
Дата: 22.11.2022 09:13
Кількість переглядів: 206
Нас не здолати. Освіта працює, електрика вимикається, рашисти бісяться, а наші педагоги перевіряють Олімпіадні роботи з географії та української мови.
Дякуємо нашим освітянам та здобувачам освіти за свій фронт.
Бажаємо гарних результатів!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04333135/6e6bcc1903a48d22834e5a2f9edad304.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04333135/c6c519df7a006f93fe2957de3a274406.jpg)
« повернутися