Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов’язок та військову службу"

Дата: 12.10.2022 15:59

Законом передбачено, що військовослужбовці, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років звільняються з військової служби за призовом осіб із числа резервістів під час військового стану.

Верховна Рада України на пленарному засіданні 20 вересня прийняла Закон про внесення змін до Закону України "Про військовий обов’язок та військову службу" щодо додаткових підстав звільнення з військової служби під час воєнного стану.

1 жовтня набув чинності Закон № 2599-IX щодо додаткових підстав звільнення з військової служби під час воєнного стану.