Шановні педагоги, учні, батьки! Вітаємо Вас із початком навчального року та Днем знань!

Дата: 01.09.2022 09:32

Шановні педагоги, учні, батьки!

Вітаємо Вас із початком навчального року та Днем знань!

Сьогодні не усі навчальні заклади України мають змогу зустрічати дітей. У країні війна, тож навчання матиме свої особливості. Наші освітні заклади достойно приймають усі виклики, які постали перед освітою з 24 лютого. Вчителі, учні, батьки стали міцним фундаментом для воїнів, почали активно волонтерити. Тож не залишається сумнівів щодо перемоги над ворогом.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята Першого вересня.

Для наших наймолодших, першокласників, зичимо захоплюючих подорожей країною Знань. Їх батькам, підтримати несміливих малюків на новому етапі життя, зацікавити їх до навчання, давати мудрі поради.

Дорогі школярі! Нехай світлим, радісним, плідним  буде кожен ваш день, кожен крок. Досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними патріотами своєї країни.

Для наших випускників дзвінок пролунає  в останній раз. Бажаємо визначитися із майбутньою професією та цінувати прекрасні дні своєї юності, щоб спогади завжди зігрівали ваші серця.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю у навчанні та вихованні підростаючого покоління.

Дорогі батьки, вірте у своїх дітей, це додасть їм сили та сміливості у підкоренні нових висот.

Працюємо разом! Змінюємо світ на краще та будуємо плани!

Мирного усім неба!

Слава Україні!