У Камінь-Каширському районі продовжено жалобу 25, 26, 27 червня

Дата: 25.06.2022 11:16

У Камінь-Каширському районі продовжено жалобу

25, 26, 27 червня оголошені днями жалоби на всій території Камінь-Каширського району. Відповідне розпорядження підписала начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук у зв'язку із загибеллю Дмитра Волошенюка, якого пов'язували родинні зв'язки із селом Нуйно (Сошичненська ТГ). Воїн мужньо боровся за перемогу України, відбиваючи військову агресію окупанта.

«У дні жалоби на території Камінь-Каширського району приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій», – йдеться у документі.

Вічна пам'ять Герою! Глибокі співчуття рідним!

Відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю райдержадміністрації