ДО УВАГИ БОРЖНИКІВ ЗІ СПЛАТИ ПОДАТКУ НА МАЙНО!

Дата: 28.04.2022 14:51

Фото без опису Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 28 березня 2022 року №201 «Про введення в дію рішення ради оборони області (протокол №2 засідання ради оборони області від 28 березня 2022 року)», наказу Волинської обласної військової адміністрації від 22 квітня 2022 року №137 «Про забезпечення виконання доходів місцевих бюджетів» та з метою активізації резервів для потреби фінансування потреб оборони України і забезпечення інших життєвоважливих потреб суспільства в умовах агресивної війни, розв`язаної проти України Російською Федерацією, Сошичненська сільська рада повідомляє про необхідність сплати податкового боргу по:

податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченому фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості;

податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченому фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості;

земельному податку з фізичних осіб;

орендній платі з фізичних осіб.

Переглянути інформацію щодо наявності/відсутності податкового боргу можливо з допомогою електронних сервісів ДПС, в «Електронному кабінеті платника» та можна провести звірку в Центрі обслуговування платників за місцем реєстрації.