Дата: 25.03.2022 11:07

Фото без опису Працівники Сошичненської територіальної громади висловлюють співчуття сільському голові Ігорю ВОЛОСЮКУ у зв’язку зі смертю його батька.

Прийміть щирі співчуття з приводу тяжкої втрати – смерті Вашого батька Василя Івановича.

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль родини, яка втратила рідного або близького, не можливо висловити непоправне горе сина, котрий втратив найдорожчу людину на світі. На жаль, словами важко загоїти на серці рану від втрати рідної людини. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Колектив сільської ради.