Щодо припинити спалення сухої трави, рослинності в громаді для недопущення надзвичайних ситуацій

Дата: 17.03.2022 07:59

Шановні громадяни!!! Увага!!!

3 березня 2022 року внесено зміни до Кримінального кодексу України, зокрема статті 113. Диверсія. В ній передбачено позбавлення волі строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна за вчинення злочинів  з метою ослаблення держави, вибухів, підпалів або інших дій спрямованих на масове знищення людей, або завдання шкоди їхньому здоров’ю…..
      Враховуючи час в якому ми живемо, закликаємо вас припинити спалення сухої трави, рослинності в громаді для недопущення надзвичайних ситуацій, зниження обороноздатності та відволікання відповідних служб від виконання завдань за призначенням!!! Інформуємо, що за минулу добу до управлінь ДСНС додатково надійшло близько 20 звернень, щодо підпалів сухостою!!!!