Відчуження та вилучення майна для потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану: створена робоча група

Дата: 01.03.2022 12:40

В області створена робоча група з розгляду питань примусового відчуження або вилучення майна у зв’язку із запровадженням та виконанням заходів правового режиму воєнного стану.

Робоча група зобов’язана забезпечити підготовку пропозицій командувачам (начальникам) органів військового управління, командирам з’єднань, військових частин ЗСУ та інших військових формувань, щодо питання вилучення майна, що перебуває в приватній або комунальній власності, майна державних підприємств та державних господарських об’єднань.

Відповідно до наказу, прийнятого начальником Волинської обласної військової адміністрації Юрієм Погуляйком, робоча група розглядає клопотання командування військових частин щодо погодження примусового відчуження або вилучення майна у зв’язку із запровадженням та виконанням заходів правового режиму воєнного стану в установленому законом порядку.

Відповідні робочі групи створюються також при районних військових адміністраціях.

Управління інформаційної та внутрішньої політики