Щодо проведення щеплення проти COVID-19

Дата: 09.02.2022 15:08

Захворюваність на COVID-19 стрімко зростає.

Імунізація населення проти коронавірусної хвороби COVID-19 є найважливішим у подоланні гострої фази пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. За даними щотижневого моніторингу ходу вакцинальної кампанії, Волинь знаходиться в числі регіонів з найнижчими показниками по темпах імунізації  населення  проти  коронавірусної хвороби.

Низьке охоплення в громаді щепленнями проти COVID-19 групи високого епідемічного ризику - осіб  старше 60 років. Саме цій віковій категорії належить понад 70% госпіталізованих хворих та понад  85% летальних випадків.

Рівень охоплення імунопрофілактикою  таких осіб по  Сошичненській ТГ складає 9,08%. Такий стан імунопрофілактики коронавірусної інфекції  не зупинить поширення хвороби і призведе до нових втрат життя та економічних збитків.

Шановні жителі громади закликаємо Вас свідомо і відповідально віднестись до проблеми поширення COVID-19, тільки масова імунізація зупинить це вихор.