Дата: 29.12.2021 16:23

У 2021 році  проведено цілий комплекс робіт по забезпеченню якісним теплопостачанням закладів освіти громади.

Так у ліцеї с.Качин встановлено два нові котли опалення KALVIS  К-140. На виготовлення ПКД (проектно-кошторисної документації) з експертизою, авторським та технічним наглядом  виділено 57 878 грн з місцевого бюджету, на роботи – 578 099 грн. ( в т.ч.- 402 062 – залишки освітньої субвенції, 176 037 – власні кошти)

У ОЗЗСО «Сошичненський ліцей» встановлено  новий котел опалення KALVIS  К-250. На виготовлення ПКД з експертизою, авторським та технічним наглядом  витрачено 50 562 грн., на роботи – 453 202 грн. з фонду соціально-економічного розвитку.

У ОЗЗСО «Карасинський ліцей» проведений ремонт котла опалення на суму 37 820 грн.. За 37 800 грн.( в т.ч. 7 800 експертиза) виготовлено ПКД на заміну котла опалення.

Також замінено аварійні димохідні труби в ліцеї с.Залісся та ЗДО Струмочок (с.Сошичне).

Роботи по вдосконаленню теплозабезпечення та енергозбереженню будуть проводитись і 2022 році.