Дата: 14.12.2021 10:26

Щороку 14 грудня ми вшановуємо героїв-ліквідаторів найбільшої техногенної катастрофи у світі - аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
 Чорнобиль - не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох наших земляків: пожежників, військовослужбовців, будівельників, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. У 1986 році ці люди здійснили неоціненний подвиг. Усвідомлюючи свій обов'язок і високу відповідальність перед майбутніми поколіннями, вони самовіддано, жертовно ступили в ядерний вогонь та приборкали його.
 Щиро дякуємо вам та схиляємо голови перед тими, хто поклав своє життя та здоров'я за порятунок десятків мільйонів людей.