6 грудня відзначаємо День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 10:00

6 грудня відзначаємо День Збройних Сил України.

За роки незалежності вони пройшли складний шлях: від майже повного руйнування до сучасної, однієї з найбоєздатніших армій у світі. Наше військо- наш захист, наш суверенітет.
           Зараз це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги українців.
        Є ким пишатися і нашій громаді. В цей день ми низько вклоняємось подвигу Миколи Павляшика, який віддав своє життя за Україну, дякуємо всім землякам- учасникам АТО/ ООС за відданість Батьківщині, незламну силу волі та безстрашність, в тому числі і тим, хто сьогодні захищає країну, а це Вадим Якимець з Качина,  Стобихівки,.Петро Осадчук та Мороз Володимир.
           Здоров'я вам, добра, достатку, а Збройним Силам України- перемоги.