Послуга єМалятко
єМалятко — комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини.
Реєстрація народження за допомогою єМалятко — це:
Зручно. За допомогою єМалятко можна замовити усі потрібні послуги для немовляти у зручний час та у зручному місці. До електронної заяви потрібно лише внести дані про маму, тата і дитину, а навпроти — послуги, які хочете отримати, поставити галочку.
Сучасно. Заяву єМалятко можна подати онлайн на порталі Дія. Більше не потрібно десятки різних заяв, робити ксерокопії документів та стояти у чергах.
Швидко. Орієнтовний час заповнення заяви єМалятко — 20-30 хв, реєстрація народження відбувається протягом 1 робочого дня.
Безпечно. Подана онлайн заява єМалятко допомагає не тільки заощадити час, а й не піддавати ризику своє здоров’я та здоров’я родини у час поширення Covid-19.
Які послуги доступні?
За допомогою єМалятко можна замовити 9 послуг, потрібних при народженні дитини. Дві з них є базовими (обов’язковими), 7 надаються на вибір батьків.
Базові послуги:
– державна реєстрація народження. Ви отримаєте свідоцтво про народження дитини;
– визначення походження дитини. У свідоцтві про народження буде вказана інформація про матір та батька малюка.
Зверніть увагу! Оскільки державна реєстрація народження є базовою (обов’язковою) послугою, єМалятко можуть замовити лише ті батьки, які ще не отримали свідоцтва про народження дитини.
Як замовити єМалятко офлайн?
Замовити послугу єМалятко офлайн за допомогою адміністратора можна у пологовому будинку (до виписки), ЦНАП або відділі ДРАЦС.
Де отримати послугу офлайн? Які документи потрібні?
Вам знадобляться:
– оригінали паспортів батьків або цифрові паспорти у застосунку Дія;
– номер медичного висновку або оригінал медичного свідоцтва про народження (форма 103/о, видається у пологовому будинку);
– податкові номери обох батьків — оригінали не потрібні, достатньо усно
– назвати номер, мати скан-копії або фото;
– інформація про дату, місто та орган, що уклав шлюб (якщо батьки перебувають у шлюбі), — оригінали не потрібні, достатньо усно продиктувати інформацію, мати скан-копії або фото;
– УНЗР одного з батьків для присвоєння УНЗР дитині (за наявності УНЗР у одного з батьків);
– номер банківського рахунку у форматі IBAN для зарахування допомоги на дитину.
Також може знадобитися:
– письмова згода одного з батьків щодо присвоєння дитині прізвища – обов’язково нотаріально посвідчена! (якщо батьки мають різні прізвища і заяву подає один із них);
– письмова згода другого з батьків щодо реєстрації народженої дитини з одним із них прізвища – обов’язково нотаріально посвідчена! (якщо батьки зареєстровані за різними адресами і заяву подає один із них).