ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» НАДАЄ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО НАРАХУВАННЯ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ ЗА ЦІНАМИ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ, ЩО ДІЮТЬ ІЗ 1 ЖОВТНЯ

Дата: 28.10.2021 10:40

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ» нагадує споживачам, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. №483 (в редакції постанови КМУ від 11 серпня 2021 р. №859), з 1 жовтня 2021 року по 30 квітня 2022 року фіксовані ціни на електричну енергію для індивідуальних побутових споживачів при споживанні до 250 кВтгод (включно) становлять 1,44 грн за 1 кВтгод; при споживанні понад 250 кВтгод — 1,68 грн за 1 кВтгод (за весь обсяг).

Постанова КМУ: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/483-2019-%D0%BF/conv#n365

З огляду на зміну ціни, Міністерство соціальної політики України надало роз’яснення щодо нарахування пільг та субсидій. Так, у ньому зазначено, що poзpaxyнoк пільг i житлових субсидій проводиться до 25 числа за поточний місяць, а інформація про тариф надійде тільки в наступному місяці, оскільки тариф залежить від обсягу споживання за весь місяць (залежно від того, скільки споживач використає – до 250 кВтгод чи більше).

З огляду на це міністерство повідомляє, що обчислення суми пільг i житлових субсидій будуть проводитись за тарифом 1,44 грн за 1 кВтгод, а в наступному місяці буде здійснено донарахування для тих отримувачів пільг i житлових субсидій, у кого тариф відмінний від того, який застосовувався для розрахунку в минулому місяці (тобто, не 1,44 грн за кВтгод а 1,68 грн за кВтгод).

ТОВ «Волиньелектрозбут» як постачальник надаватиме інформацію про тариф до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення після завершення кожного місяця. Тобто, споживачам, які отримують субсидії та пільги, для перерахунку тарифу не потрібно нікуди звертатися!

Важливо:

• з приводу правильності показів приладів обліку та обсягів споживання електроенергії слід звертатися до Вашого оператора системи розподілу;
  • питання нарахувань і термінів виплат субсидій та пільг стосуються структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

У разі виникнення запитань щодо цін споживачі завжди можуть звернутися:

• до контакт-центру ТОВ «ВЕЗ»: 0800300521;

• до територіальних Центрів обслуговування клієнтів:  https://bit.ly/3mXGiFl

• до інформаційно-консультаційного центру: (0332) 78-05-04;

Графік роботи: Пн–Чт: 08:00-17:00; Пт: 08:00–15:45; обід: 12:30–13:15.

Пресслужба ТОВ «Волиньелектрозбут»